| Kleoo a întrebat:

Sunt fata( cl 8), vreau sa va pun o intrebare care cred ca ati auzit-o de mii de orii...Cum sa-i spun ca il plac? Eu un baiat foarte dragut, imi e coleg de clasa siiii cred ca il plac de la gradinitabig grin. Credeam ca mi-a trecut, dar inca nu. Cum sa-i spun? Mi se pare ca si lui ii pl de mine, dar nu sunt sigura fiindca mai este inca o colega. Eu nu pot sa inteleg daca ma place. Ma-m saturat...cum sa-i spun? As putea sa va spun mai multe indici dar am impresia ca va plictisesc!

3 răspunsuri:
| gabrielaiuliana19960508 a răspuns:

Pai incearca sa vezi daca te place, poti sa intrebi un prieten de al lui cu care te intelegi mai bine, iti mai poti da seama daca te place si dupa felul in care iti vorbeste, se poarta cu tine, te priveste si dupa poti sa ii spui ca il placi

| Kleoo explică (pentru gabrielaiuliana19960508):

Pai vb frumos cu mine. Si zimbeste, ma ia uneori in brete(chestii de genu)?!

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns (pentru Kleoo):

Inseamna ca te place, incearca sa il pupi pe obraz sau poate chiar sa il saruti, dar sa fi ti doar voi doi, sa u mai fie lume in jur