| Anonimul54287654098 a întrebat:

Am o întrebare de 100 de puncte. De ce le place fetelor să își arate fundul? Adică până și unele colege de ale mele fac asta câteodată dar mai subtil.

18 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Pentru ca le place sa fie admirate

| alexalx1234 a răspuns:

De panarame ce sunt. Sunt disperate dupa ***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa atraga atentia, sa fie dorite, sa impresioneze, etc.

| Daz01 a răspuns:

Pentru atenție, pentru confirmarea de zilnică că sunt atrăgătoare, poate este și un instinct natural cum este la noi să ne uităm... pot fi multe cauze pentru care fac asta.

| Lule a răspuns:

Cum adica isi arata fundul? Isi dau pantalonii jos? Ridica putin fusta sau cum?

| Anonimul54287654098 explică (pentru Lule):

Puteai pur si simplu sa nu raspunzi, oricum stiu ca stii la ce ma refeream, dar na

| Lule a răspuns (pentru Anonimul54287654098):

Nu stiu la ce te referi de aceea te-am intrebat.

| Anonimul54287654098 explică (pentru Lule):

Adica peste tot pe Youtube,tik tok pur și simplu le place sa și-l arate,cu pantalonii puși, adica nu ai vazut niciodata o fata care sa faca asta, si pe drum, se imbraca sumar, acum sa nu crezi ca sunt un colo 2

| Lule a răspuns (pentru Anonimul54287654098):

Ba da, dar nu ma deranjeaza, e vara carui barbat nu-i place sa admire corpul unei femei sau sa vada putin mai multa piele.
Si mai e cazul in care poate nu le intra fundul in pantaloni, eu am mereu problema asta la pantalonii scurti de-mi iese o particica din fese afara, dar involuntar aparent ma uit urat la oameni si nu mi-a zis nimeni nimic de pantaloni.

| Anonimul54287654098 explică (pentru Lule):

Nu spun că mă deranjează, ba chiar din potrivă, dar eram chiar foarte curios, seară bună

| Lule a răspuns (pentru Anonimul54287654098):

Am inteles.
O seara buna de asemenea

| Lecorbusier a răspuns:

Daca esti baiat si pui intrebarea asta nu stiu ce sa ti mai zic.isi arata curu peste tot pentru ca vor atentie de la baieti.pt ca baietilor le place kuru BIG.nu e fizica cuantica

| Niceguy2019 a răspuns:

Mie imi place cum se vede fundul in pantaloni mulati dar mai ales din fața cand se vad buzițele carnoase...winking

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Fundurile sunt foarte sexy, dar mai faini sunt sanii

Răspuns utilizator avertizat
| ZEwLupu a răspuns:

Vor matarangaaaaaaa!

| Radu_Marius_1994 a răspuns:

Fiecare vrea face ei corpul.

| AdyTHEBoSS a răspuns:

Hehe boy