| anonim_4396 a întrebat:

...am o intrebare la baieti, am deja 3 zile de cind ma intilnesc cu un baiat si mereu cind ne sarutam el ma atinge la fund big grin. ma simt incomod si ma irita faptul si plus ca el ma invita la el in ospetie el locuieste singur si dupa faptele sale eu ma tem sa nu ma atinga impotriva mea si nu stiu ce sa fac. Va rog mult sfaturi cum credeti? apropo cind i-am spus ca nu vreau sa ma atinga am spus ca sunt "virgina" si el intr-un fel mi-a spus ca poate sa astepte cind voi fi "pregatita", ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E normal sa te atinga doar te place si te doreste.Nu stiu de ce voi fetele reactionati asa.Lasa-l sa te pipaie peste tot sa te vrea.Sa fie in limba dupa tine. Daca il prinzi in plasa nu il mai scapi.Inca ceva, creezi ca daca tu nu vrei o sa incerce ceva? Nu prea cred. Poti sa mergi la el fara teama. Poti sa te relaxezi sa vedeti un film, sa va jucati si tot asa.Un baiat nu o sa te forteze niciodata dar trebuie sa stii si tu cum sa il refuzi in mod elegant.Ai grija!

| Syela a răspuns (pentru Danysan):

Mare dreptate ai...sunt total de acord cu tine.winking

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Doua persoane nu stau impreuna doar pentru ochii frumosi, pentru vocea placuta a celuilalt sau pentru cat de bine se cearta amandoi. Vrem - nu vrem, lucrul cel mai simplu si cel mai normal dintr-o relatie, face parte integranta din relatie, si fara acest lucru, ei bine, iese un tort de cirese fara cirese. Cum este asta?

| neutrino a răspuns:

Tu de ce crezi ca sta acest baiat cu tine, numai pentru ochii tai frumosi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă-mă să ghicesc, iubitul tău e mai mare ca tine nu? Cu cel puţin 3 ani, corect?

Ştiu că nu vrei să auzi asta, dar el nu stă cu tine pentru iubire, ceea ce vrea el de fapt este să "profite" de tine, şi apoi să te lase cu ochii în soare.

Eu îţi sugerez să te desparţi de el, nu merită. (Plus că pare şi obsedat laughing )

| DeeaDulQik a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mare cu jumatate de an

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cap ai, minte ce-ti mai trebuie? Daca ala a vazut ca i-ai acceptat sa te sarute numai dupa 3 zile cam ce idei si-a facut?

| trixiiie a răspuns:

Stai la tine acasă. S-ar putea să ai dreptate şi să vrea mai mult decât poţi da tu la ora actuală. Să nu regreţi.

| AnnaAntonia a răspuns:

Draga mea si eu am fost in situatia ta. Daca te deranjeaza gesturile lui ar fi mai bine sa ii spui ca nu te simti pregatita si ca te simti incomod in acele momente.Eu sunt de parere ca baietii care incep sa faca lucrurile astea dupa primele intalniri vor doar sex, dar prietenul tau poate fi o exceptie. Daca te iubeste cu adevarat va intelege situatia si va astepta pana cand tu te vei simti pregatita sa il lasi sa faca aceste lucruri. Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

| DeeaDulQik a răspuns (pentru AnnaAntonia):

I-am spus asta big grin da el ( ca sub scurta adica la fundul tau e mai cald si imi incalzesc miinile)