| BlooyGirl a întrebat:

De ce beieti sunt asa de impulsivi?
Sunt impreuna cu un baiat de vreo 4-5 luni si mereu cand ne sarutam exagereaza. De la un simplu pupic trecem la un frech si pune foarte mult mainile pe talia mea si coboara incet. Uneori imi place dar alteori ma face sa ma simt incomod.(El cu cu 2 ani mai mare decat mine).
Toti baieti sunt asa sau am eu dea cu un baiat mai, mai, mai?

Răspuns Câştigător
| MescaMascalina a răspuns:

In general baietii sunt niste armasari smug laughing Te doreste foarte mult, il atragi si e normal. Dar ai putea sa ii spui cand devine incomod. Eu am fost cu un tip care era prea timid si abia ma tinea de mana, deci nu toti sunt asa. Sincer, prefer mai "curajos" decat prea timidbig grin

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu iti place ceva la el de ce nu ii spui lui asta.

| ignore a răspuns:

Asa ii place lui.

| Aylee a răspuns:

Vrea sex mai... Coboara incet pervers omusmug laughing

| WooLove a răspuns:

Pot sa zic ca nu toti, acum poate sarutul tau il excita pe el mai mult si poate din cauza asta face si asa... Ai incercat sa vorbesti cu el despre tema asta sau iti este team ca o sa se supere?
Succes!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. nu toti baietii sunt asa. el sigur are alte asteptari de la tine. nu vrea doar sa te tina de mana si sa te stranga in brate( cum te astepti tu) spune-i ca nu iti place. daca mai continua, da-i papuciihappy o sa iti gasesti unul care va avea grija de tine, te va proteja si te va respecta in primul rand.happy eu cred ca tu esti mica de varsta, daca preferi pupicii simpli.el crede ca te poate manipula, si daca ii mai dai ocazia chiar te va manipula fara sa iti dai seama si in scurt timp vei ajunge la el in dormitor.
sorry dar asta e realitateahappy

| dreamgirl16 a răspuns:

Baietii in general sunt impulsivi! Insa trebuie sa impui limite.pana la 18 ani,daca va iubiti cu adv, va puteti saruta cu patima, va puteti atinge mangaia.de ce nu? daca esti pregatita.insa daca te simti incomod inseamna ca nu ai incredere maxima in el`... asa ca mai bine ii spui stop:* Pui o limita.totu pana saruturi patimasesmug

| Chrisstine a răspuns:

La mine coboara jos de totrolling on the floor)deci ma simt ca dq...laughingsi i-am zis ca ma incomodeaza si s-a suparat...

| AndaAndutZa20 a răspuns:

Toti sunt la fel,asa ca nu ai de ce sa iti faci grijitongue si fostii mei prieteni tot timpul exagerau, asta demonstreaza ca cel mai mult ar vrea sa faca... nu stiu daca ti-a demonstrat si el ca te iubeste poate ar fi timpu sa incerci si tu sa fii pregatita pentru asa ceva happy acum depinde, ai putea sa il intrebi daca vrea sa o faceti sau daca bate apropo-uri ai putea saii spui verde in fata ca inca nu esti pregatita si daca ar putea si el sa te astepte pana cand crezi tu ca esti pregatitabig grin, sper ca te-am ajutat:d pupici:*

Răspuns utilizator avertizat
| anda4you a răspuns:

Tooootii sunt ajaa... astaa e normaall la baietii cat si la fete tongue asta inseamna ca va excitatihee hee

| vlad1887 a răspuns:

Si ce tu cam ce ai vrea? sa aiba catuse cand va sarutati.sau sa il legi de cevastraight face.

| MacMac3 a răspuns:

Toti! Rare exceptii. Nuu are rost sa-i permiti ceva ce nu-ti face placere sau pur si simplu nu vrei. Vei regreta mai tarziu. Take care!

| Florin_4595 a răspuns:

Ma nu chiar toti sunt asalaughingacum depinde si de fata ff mult daca fata ii da impresia ca vrea ceva mai mult si asa nu mai este vina luilaughingori cum este cam exagerat prietenul tauhappyeu unul cand e vb de sarut eu incep dar o las pe fata sa continuebig grin pentru ca ea stie cea ce vrea in momentul ala si sa nu ma bag eu si sa stric momentu asa ca nu sunt chiar toti asa nemernicilaughing