| AniiM a întrebat:

am o intrebare... pai am cunoscut un baiat care de fapt el e in clasa a 8 si are clasa langa a mea care is intra 7 a facut rost de idu meu de la o prietena si a zis ca ai place mult de mine si mie de e mi-a cerut prietenia si am refuzat deoarece nu am mai avut o conbinatie imi place muult e el si i-am zis ca poate pe viitor o sa ma conbin cu ell ca sa nu se supere ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FunnyLoOVe a răspuns:

Pai daca lui ii place de tine,pe de o parte ar fi bine sa te combini cu el deoarece se va purta cu tine foarte frumos, dar pana a avea ceva mai serios cu el ar fi bine sa iesiti pe afara prin oras sa il cunosti mai bine si sa iti dai seama mai bine daca intr-adevar te place asa de mult cum spune. Daca si tu simti ceva special pentru el pe viitor, poate cel apropiat ve-ti fii impreuna.

Succes!happy