| paulsucevianu a întrebat:

am o intrebare pentru voi sunt prieten cu o fata(doar prieten) dar eu o iubesc si vreau sa ii spun asta dar nu pot ca imi e frica sa nu spuna nu dati-mi inca ceva exemple ceva gen buna fata te iubesc si vreau sa fiu cu tine sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| AndaluziaM a răspuns:

Poii daca iesiti noaptea pe afara. ceea ce nu cred rolling on the floor ...cheam`o la si spune-i. direct nu-ti trebuie mii de texte pentru a-ti exprima sentimentele daca accepta super, daca nu vin alte fete.

1 răspuns:
| Diana189 a răspuns:

Daca ii spui: " Buna fata, te iubesc si vreau sa fiu cu tine" deja i-ai spus "adio!" laughing))
Nu, trebuie sa fii tu cu ea, sa vorbiti ce vorbiti voi de obicei apoi sa ii spui ca de fapt tu ti la ea si ai vrea sa iti fie ceva mai mult decat amica.
Bafta!