| Florin_Alexander_1997 a întrebat:

Am o intrebare :-s Intr-o saptamana am "prima intalnire" cu o fata care m-am cunoscut cu ea pe mess (ne-am trimis poze, am vorbit, ne intelegem bine ) Tin sa clarific ca suntem impreuna (ca un cuplu) As dori sa va cer sfaturi cum ar trebui sa reactioez :-s Va rog ajutati-maa :-s Cel mai bun sfat primeste funditaA

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu clarifici foarte clar: sunteti impreuna ca si un cuplu, dar nu stii cum sa reactionezi. La ce actiune iti trebuie reactiunea?

| HueyFreeman a răspuns:

Si daca este un chelios gras care traieste in beciul ma-si? Iar pozele alea fiind evindent fake-uri.

| Exilee a răspuns (pentru HueyFreeman):

Du-te maai laughing. Era sa ma inec cu SPRITE din pricina rasului pe care mi l-ai starnit rolling on the floor)

| HueyFreeman a răspuns (pentru HueyFreeman):

*evident. Pfffff T_T

| AwaZoh98 a răspuns (pentru HueyFreeman):

rolling on the floor)

| KinderBeeeib a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te asiguri ca e real ca sa nu ai surprize.

In al doilea rand fi sociabil si niciodata dar niciodata nu vorbi despre tine prea mult decat daca te intreaba.Nu intarzia si fi amuzant si razi la glumele ei.Fa-i complimente si fi romantic...sa nu te apuce drama cum ca ea iti aminteste de fosta ca fuge laughing.

Ca sa fi prezentabil da-i o floare love struck! Succes.

| Burlacu006 a răspuns:

Eu zic sa-i ceri nr de tel..si sa ii spui sa va intalniti intr-un loc anume si cand esti aproape de locu ala o suni si vezi daca e reala... Daca e reala ii faci complimente o saruti o ti de mine etc vezi tu.bft

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Vezi sa fi sigur ca e cine zice ca e. Daca te intalnesti cu ea pentru prima oara ii spui si tu ca e mai frumoasa in realitate decat in poze, tu platesti comanda daca mergeti sa beti un suc, ii zici ca faci cinste si pana mea gandeste ca esti baiat mare. Bafta si dupa ce terminati mergeti pe o banca undeva si o saruti vreo jumat de ora.

| fuckyounniga a răspuns:

Fii tu însuţi, fii doar tu şi ea în timpul conversaţiei, nu te gîndi ca ceva poate să meargă rau, nu ţine conte de repere ţine cont de tine şi ideeile tale, nu fii stresat fii relaxat aratăi că eşti sigur pe tine şi crezi în capacităţile tale...