| PerfectMan_Andreyutzu_1993 a întrebat:

Am o iubita care o plac si nu stiu cum sa-i demonstrez dar nici ia mie pentru ca avem colegi prosti care u stiu cei dragostea va rog dati-mi un sfat, mam sarutat cu ea dar sa aflat de la o proasta de colega ce sa fac sa-i demonstrez, va rog dati-mi raspunsuri dau fund apentru cle mai bun.Multumesc anticipat. Daca va ajuta cu ceva sunt clasa a 5-a si am 11 anibig grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. invata sa pui cratima si virgula in propozitii;
2. nu trebuie sa demonstrezi nimic nimanui, ea stie deja, altfel nu te-ar fi sarutat;
3. ignorati barfele si vedeti-va de dragostea voastra. Cei care baga strambe si barfe sunt invidiosi si gelosi.

| camay14 a răspuns:

Trimite-i o felicitare personalizata cu un mesaj in care sa ii spui ca o placi, o melodie si o imagine.O poti face aici http://felicitari.apropo.ro/.Funda?;;)

| SabinCrb a răspuns:

In primul rand, revizuieste-ti scrisul. Esti mic, nu ar trebui sa scrii asa, fiindca o sa pierzi mult la scoala.
In al doilea rand, ziceam ca esti mic. Dragostea nu are varsta. Eu iubeam de la 3 ani. Si daca v-ati sarutat, inseamna ca va priviti. Si sunt gelos pe tine blushing Eu m-am sarutat prima data in a 6-a cu o fata de a 7-a. Du-te, ia-o la un suc, ia-o de mana, uita-te in ochii ei, spune-i ce simti si sarut-o. Aaa, si orice ar fi si orice ar face, ai grija sa nu afle parintii ei. E mai bine sa nu stie. Eu anul trecut am fost pus la zid de un politist (tatal fostei mele prietene) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| OmidaVesela a răspuns:

De ce sa va pese ce spun altii? De ce va lasati constiinta sa fie afectata de vorbele unor colegi care se ascund in spatele unei tragedii care a prins proportii false de vorbe si principii eronate? Ar trebui sa nu-ti pese ce zic cei din jur fa asa cum stii. Vorbeste cu ea spune-i ca o placi poti sa incerci si ce-ti spune camay14
Bafta!winking

| StefanParvuletu1990 a răspuns:

Ma crezi ca viata ta e trasa la xerox cu a mea. Eu mi-am facut curaz si i-am spus problema e ca in trebuie noi n-a fost sa fie dar am ramas prieteni
PS :
Si eu sunt in a cincea

| Rstredie a răspuns:

La scoala nu e cel mai bun loc de a ti demonstra iubirea...invito la tine acasa ///iesit la un film/... cerei o parere despre ceva si de aici sa curga discutiile.

Răspuns utilizator avertizat