| MatteoAlex a întrebat:

Am o iubita de vreo saptamana eu sunt cls 5 si ea e cls 6 in fine, suntem app de aceeasi varsta ca am fost dat mai tarziu la liceu. Problema mea e in felul urmator eu pe hol o iau in brate, o iau dupa umar ea nu zice nimic gen ma ia si ea dar nu e genu ala de inimioare sau cu te iubesc dar mai mult o imbratisez si o iau dupa umar si vreau sa va intreb daca e normal ca un baiat sa ia fata in brate dupa umar si nu si ea si nu cumva sa se sature, voi ce ziceti ii place sau oare ar vrea sa incetez dar sa nu ma supar? Inca o intrebare de f multe ori, mai mereu eu ii dau mesaj cu cf nu ea mie, chestia asta e normala? Adica inainte sa fim impreuna vorbeam mai deschis sa va dau un exemplu imi raspundea la story si acum nu. Va rog sa nu faceti caterinca si as vrea sa raspunda fetele in special

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Tu esti in clasa a V-a si vrei iubita? Oare nu e cam devreme? Eu cand eram in clasa a V-a ma preocupam sa invat si sa merg la olimpiade. Nu inteleg cum vreti voi iubite la 12 ani. Or fi de vina hormonii din alimentatie. Lasati fratilor KFC, Mac etc.

| MatteoAlex explică (pentru ywar):

Pai **** daca erai un terminat antisocial logic ca n aveai iubita

| ywar a răspuns (pentru MatteoAlex):

Draga mucea Matteo,
cand tu nu erai in plan, eu mergeam la concursuri de matematica si fizica si spre deosebire de tine, nu eram asa analfabet. Tu esti analfabet, asta nu poti sa negi, ca se vede. Ti-a crescut parul la putulica putin si te crezi barbat sa dai replici? Da replica fata-n fata. Am cu multi ani peste tine si cu mult mai multa minte. Tu nu ai fost ca mine, eu am fost ca tine (varsta!). Asa ca revolta ta, baga-o in poponet ca sa nu-ti bag eu altceva in popentul ala al tau. Nu m-ar mira sa ai si burta. Se poarta la clasa a V-a! Deh, shaorma, kfc, mac. Asa se intampla de la hormoni ti se atrofiaza creierul, mucosule!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nașpa.

Nu se ia după umăr happy

Ține-o de mână.
Ține-o în brate, pe la spate fata cum dorești.

Uite cum sta treaba. Noi inainte sa fim cu un băiat, (la noi, ma refer și la mine)

Ne imaginam altfel relația.

Eu de exemplu am vorbit cu un băiat ore în șir pe internet, îi răspundem repede etc. (însă nu i ma scris niciodată prima, numai dacă era o problema serioasa, în rest nu )

Ma rog. Sa revenim.

M-am întâlnit cu el, una alta...iar el nu era cum îmi imaginam.
Credeam ca este politicos, elegant, pui mei...

Însă era invers.

Desigur ca nu i am zis nimic, am continuat conversația și intrasem într-o (tăcere, supărare, etc.) nu ii mai scriam, nu îl mai băgăm în seama.

Pana la uram i am zis.
Si am închis relația (conversația)

Iar el s-a schimbat la 90 de grade.

A început să se comporte diferit, un om în toată firea pot zice. Însă era deja cu alta laughing

NUSTIU dacă ai înțeles ceva. Dar îți zic.

Nu fi plictisitor!
Nu ii arata prea mult intereses sau afecțiune deoarece tu o sa suferi happy

Fetele apreciază băieții afectuoși etc. Însă nu prea bagaciosi. Trebuie sa ofere și puțin spațiu happy

| CinevaCuCeva a răspuns:

Băi Mucea, tipul ăla îți spune să lași puțin la o parte fetele și să te legi de școală că îți trebuie mai încolo, și tu îl jignești cu replici auzite pe YouTube?
Din câte văd, pare că ești vreun băiat de bani gata care tocmai ce a auzit de 5Gang. Până să te bagi pe fete cu,, cf", învață să nu fii țăran ca să aibă fata aia ce sa vadă la tine...