| Bogdy00 a întrebat:

Nu-s eu genu sa pun intrebari ca astea asa de "rar" ca sa zic asa...totusi , in fine. Acum 3 sau 4 zile m-am combinat cu o tipa putin mai mica ca mine happy. Astazi am aflat de la cel mai aprig dusman ca sa-i zic asa ca a luat-o in prate [el pe ea]. M-am dus la ea si am intrebat-o de ce l-a luat in brate , si ea a zis ca el a luat-o...si ca nu a vrut. I-am mai spus ca daca ma inseala aluia ii rup picioarele , pe ea o omor si eu ma sinucid. [cu toate ca nu o iubesc. cand sunt tradat ma razbun]. Zice-ti-mi ce sa-i zic sa fie cel mai bine. Ca eu maine cand am sa o vad am de gand sa-i dau una direct in nas. Nu ma pot controla cand sunt tradat. In fine. Ziceti-mi daca se poate ceva ce sa o intreb , sau cum sa o scot la capat cu toata chestia asta , cum am spus , DACA MA INSEALA ALUIA II RUP PICIOARELE PE EA O OMOR SI EU MA SINUCID ! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

E...si ce rezolvi cu omorurile astea si sinuciderile? fii serios! esti barbat mah,nu emo distrus. daca nu-ti convine ceva, da-i papucii si gata... Dupa fete si autobuze, sa nu fugi niciodata happy

| Bogdan1o a răspuns:

Cati ani ai?
nu ai dc sa-i dai una in nas ei, mai ales daca el a luat-o in brate si tu nici macar n-o iubesti...asta arata ca esti superficial egoist, trebuie sa te calmezi ca nu se intampla nik....si ca castigi daca lui ii rupi picioarele, pe ea o omori si tu te sinucizi?
pentru o fata? fi serios omule sunt destule in lumea asta....calmeaza-te