| florinmarius2 a întrebat:

am o mare problemasigh
am o 17 ani si o relatie de 3 luni cu o fata cu 1 an mai mare ca mine.o iubesc mult si am hotarat sa facem sex impreuna,ea avea experienta eu eram virgin,inainte ma excita foarte tare, chiar imi mai dadeam drumu cate o picatura pe mine eram foarte excitat.intr-o zi mi-a zis sa facem sex dar nu aveam prezervativ si imi era frica de o ejaculare prematura asa ca i-am zis sa amanam,am reprogramat sa vina la mine peste cateva zile,am fost cu gandu la asta ma gandeam sa o satisfac(desi stiu ca era cam imposibil laughing ).de dimineata m-am trezit. ceva ciudat la penis,nu era in erectie ca de obicei,am incercat "sa-l mangai" putin, nimic..mm pana mea,am dat vina pe oboseala,a venit la mine,preludi,eram semi excitat,mi-a facut oral,m-am excitat rau,am pus prezervativul si surpriza.mi-a murit la intrare,nu o data, de 2 ori. Acum sunt intre ciocan si nicovala,ea mi-a zis ca nu e nimic dar stiu ca e la fel de suparata ca mine,poate e din vina prezervativului,ma gandesc sa fac fara,dar ma tem si de o sarcina nedorita ca nu am experienta necesara, ma mai bate un gand sa iau viagra..am facut penetrarea eram cam.70% excitat,dadeam insa nu prea simteam nimic,mai mult ma strofocam,am schimbat pozitia. fleasca,imi murise,ce pot sa fac? ma tot gandesc la asta,imi vine sa intru in pamant, e normal?

11 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Aduna-te, gandeste-te... Prelungiti preludiul, bucurati-va de moment, nu actul in sine e totul. La varsta ta nu e bine sa iei viagra. Mai usor cu masturbarea ca poate si asta e un motiv.

| florinmarius2 explică (pentru wolder):

A fost un preludiu cam de 20 de minute.

| Emilian65 a răspuns:

Abtine-te sa nu mai faci laba vreo 2-3 zile si sa vezi ca nu o sa mai ai probleme cu scula.

| Azµre a răspuns:

Eu cred că emoțiile sunt de vină.

| Ycu a răspuns:

Deci problema e unu la prezervativ, poti incerca durex elite, si a doua problema este cu masturbarea, daca te masturbezi inainte cu cateva zile 1-2-3, nu o sa rezisti pentru ca organismul tau nu produce destul testosteron "sa te tina in viata", la viagra nici sa nu te gandesti la varsta asta, si daca asta s-a intamplat doar odata e normal, pur si simplu nu ai avut chef de sex... nu este obligatoriu sa ai chef mereu, in general cel mai excitat esti seara ca barbat, atat doar, foloseste prezervative elite de la durex, si nu te masturba inainte. Cheers.

| florinmarius2 explică (pentru Ycu):

Tin sa mentionez ca am folosit durex arouser..ma masturbasem cu o seara inainte.

| Ycu a răspuns (pentru florinmarius2):

Ti-am zis, asta e, daca te masturbezi recent iti moare, si incearca durex elite, o sa ma pomenesti. happy Si nu te masturba mai devreme de 3 zile, ca sa poti produce destul testosteron sa poti sa te tii...

| wess89 a răspuns:

E de la emotiiwinking

| Ionescu_Catalin_1992 a răspuns:

Probabil ai o probleme psihica, ai stat prea mult cu teama asta si exact asta ti s-a intamplat.fii relaxat, gandeste-te ca amandoi trebuie sa va simtiti bine, nu mai sta cu gandul daca mi se scoala sau nu.si renunta la masturbare si la filmele porno pentru ca iti altereaza sexualitatea, si o sa ai probleme mari.bafta!

| P1dgey a răspuns:

Frate daca ti-a facut oral nu-i de bine ai zis ca are si experienta nu stiu ce sa zic mi se pare cam aiurea ea la 18 ani sa aiba exp in oralaughing))

| florinmarius2 explică:

Intr'adevar ma masturbam mult, dar de cand sunt cu ea am mai renuntat, cateodata la 3-4 zile..preludiu a fost lung, 20 de minute cred, si eram 100% in timpu preludiului, tin sa precizez ca am folosit durex arouser, ce-i drept cu o seara inainte ma masturbasem, cred ca m-am gandit prea mult la asta, ca a fost programat ..si na, a fost un soc pentru mine, eu care ma "ridicam" foarte repede.o sa mai incerc, am mai auzit de branca ursului, sugestii?