| Piticu_3880 a întrebat:

am o mica problema...de 1 saptamana prietena mea isterizeaza din nimic, vrea sa se certe din lucruri marunte! Am intrebat-o daca vrea sa ne despartim si sustine ca ma iubeste si ca s-a invatat cu mine! Avem 8 luni de cand suntem impreuna! Help me, pleasehappy Care o fi cauza crizelor? mentionez ca nu are motive, cel putin eu nu i-am dat motive de cearta!

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ce ar fi sa o intrebi?batting eyelashes Ea spune ca tine la tine, ai putea sa o intrebi. Daca ea tine asa de mult la tine probabil o sa iti spune ce este. Cel mai probabil trece printr-o perioada dificila, cauza pentru. care este asa de isterica.

| XK a răspuns:

Pai incearca sa joci putin la multi-player...asa pentru orice eventualitate... poate iti "coace" cevawinking ai mare grija!

| LNK a răspuns:

Poate perioada aceea din fiecare luna? yawn

| Piticu_3880 explică:

Precizez ca nu e in acea perioada si ca nu i s-a intamplat nimic grav! doar o apuca asa, din senin...parca a innebunit!sad

| Arhanghel a răspuns:

1.ori vrea sa va despartiti intentionat si nu vrea ea sa o faca si te provoaca
2.aer probleme si nu vrea sa te ingrijorezi(probleme mari!)

| Ralucutzzza a răspuns:

Crede-ma sunt fata si trec la fel printr-o situatie, dar eu sunt cea care fac asa ma supar din orice si nu stiu nici eu fara sa vreau ma joc cu sentimentele lui si vb la baza cu el, mda i'am spus ca vreau o pauza si nu a fost usor. poate chiar o sa si fac asa pentru ca simt ca ma sufoc... poate ar trebui sa fi putin mai intelegator nu stiu km de ma mai suporta pr meu mda daca o placi o intelegi pentru ca e doar o perioada (tot 8 luni avem si noi)