| Aniiia a întrebat:

Ieri am fost la un concurs cu scenete cu mai multe clase si era un baiat care imi place mult de el! Si ma uitam la el si el se uita fosrte mult la mine, ba chiar mi-a spus o colega ca, atunci cand eram eu la KFC samiiau mancarea, el a intors capul si s-a uitat la mine o gramada de timp si din ce in ce de mai multe ori si cand am ajuns cu mancarea la masa, colegul lui a aratat spre mine si el s-a uitat si eu am intors capul si ne-am privit amandoi si m-am facut toata rosie si dupa aceea inainte de asta, la scenete, am jucat din Caragiale si eram imbracata cu o rochie foarte mare si bombata si toate fetele spuneau ca sunt ft frumy si eu stateam pe banca cu colegele mele ca asteptam randul nostru si el era la intrare si astepta acolo sa ase termine ca sa nu deranjeze oamenii ca trecea prin fata lor si nu s-a uitat deloc la piesa, s-a uitat numai la mine. oare ma place? i-a spus unei colege ca ma place cu vreo 5 luni in urma si dupa 3 4 zile a spus ca nu ma mai pace. oare sa fi mintit ca sa nu aflu eu? ma place?

1 răspuns:
| innocentgirl a răspuns:

Hey...Eu cred ca ar trebui sa il intrebi ca sa fii sigura. daca poti vorbeste cu el intre 4 ochi.Din ce ai spus thu eu cred ca te place.pupici.si succes.