| Dirr a întrebat:

am o prietena cu care sunt impreuna, e un pic ciudata ii plac temele abstracte si sa citeasca mult.Un lucru care tare il iubeste este sa se gandeasca la ceva anume si intrebari intrebatoare.
In ultimu timp relatia noastra a devenit cam plictisitoare.
Puteti va rog sa-mi spuneti cateva intrebari intrebatoare pentru o relatie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Cum ar trebui sa ma port de acum inainte?
Cum imi exprim eu supararea, cum arat cand fac asta?
Care sunt planurile tale pentru viitor?
Iti place de mine ca partener?
Spune-mi cel putin 3 chestii de ale mele care iti plac foarte mult.
Cum simti sau vezi in gesturile mele ca te iubesc?
Presupunand ca eu sunt in locul tau, descrie cum ar fi o zi obisnuita!
Ce ai face in viata, zi de zi sau in general, daca banii nu ar fi o problema?
Care e cel mai bun lucru care ti s-a intamplat?
http://psychcentral.com/......onnection/

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sex nu faceti>?

| Doub a răspuns:

Hm, ai zis că e ciudată? Ia-o ca pe o provocare, descoper-o.
Dar de ce întrebări?

| Dirr explică (pentru Doub):

Pai ei ii place ca eu sa-i pun tot felul de intrebari ciudate dar cu logica