| oli123 a întrebat:

am o problema am 14 ani si cand "o belesc" ma doare...si inca am atata accea legata acolo... dau funda la cel mai rapid raspuns corect

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2188 a răspuns:

Daca esti virgin e normal sa te doare pana te dezvirginezi.tongue

8 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Altceva la 14 ani nu ai de facut decat sa o "belesti"? Intreb si eu din curiozitate.

| Uilula a răspuns:

Prietene mai ai timp destul sa ti-o "belesti" acum las-o in pace
nu ai alte preocupari poate sa iesi cu vreo fata prin oras sau sa iesi cu prietenii(colegii) pe afara
daca nu ai chiar ti-as recomanda acest lucru sa mai iesi si sa o lasi in pace pe aia din pantaloni ca are timp destul pana pe la 24-25 ani sa isi tot faca treaba

| Razvan_8261 a răspuns:

Pai e normal deoarece esti virgin. dupa ce o sa te dezvirginezi nu o sa mai te doara. funda?

| Titi_8249 a răspuns:

Eu cred ca virsta e fragida,e prea devreme sa incepi relati sezuale, cautati alta ocupatie la virsta ta, sfatul meu cum ar fi mai bine citeste o carte.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu o mai belii, ce-ai cu ea, ea daca te-ar belii e tine ti-ar convenii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite la desteptii, daca esti virgin nu te poti masturba? rolling on the floor

| Vladimir_5857 a răspuns:

Trage cat de tare poti tu in jos.o sa te doara putin dar apoi nu vei mai avea probleme

| oli123 explică:

Adica o belesc doar putin si ma doar, adica ma doare ata aia si cand urinez, ce am de facut?