| DenisRaul a întrebat:

Salut, am o problema cand mi-o belesc. Ma doare. Ce as putea sa fac ca sa nu ma mai doara? Am 16 ani

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea merge la un medic UROLOG si el va constata gradul fimozei cu care te confrunti. In functie de el, iti va da tratament, sau iti va propune o mica interventie chirurgicala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat si recomandat sa efectuezi cat mai des si cat mai multe exercitii de intindere a pielii preputului, in vederea largirii deschiderii preputiului, asa cum este prrezentat in urmatorul film educational cu ajutorul a 2 degete, sau prin folosirea unor inele elastice speciale.
INELE ELASTICE PENTRU LARGIREA PREPUTIULUI AFECTAT DE FIMOZA
https://www.youtube.com/watch?v=2FW-sALC-2g
Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Belește-o moale...

| ywar a răspuns:

Esti tanar si organul tau e tanar si "necopt". Cu vremea o sa vezi ca nu o sa te mai usture, doara etc. La dus trage pielea usor si spala-te. In fiecare zi. Daca ai probleme cu pielea pe care nu o poti "beli" atunci vorbeste cu ai tai parinti. Nu te ingrijora. Esti crud.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beleste-o lent si sensual

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Trebuie amputata. Nu te reproduce

| VladJEU a răspuns:

Spala-te mai bine chiar daca te doare

| panaitcristinaelena a răspuns:

Nu o mai beli

| panaitcristinaelena a răspuns:

Sau dă-o cu untură