| STEFANXxX a întrebat:

Am o problema.Astazi o prietena de-a mea mi-a scris pe facebook ca Loredana(my best friend) este indragostita de mine din nu stiu ce motiv.Adica vreo 7 luni in urma i-am recunoscut in dragoste,dar ea m-a refuzat, caci nu dorea relatii, iar apoi noi prietenisem atat timp incat nici nu stiu...ce a putut sa vada la mine ceva de care s-ar putea indragosti.Inca mi-a propus maine sa ne intalnim si dupa cum am inteles fata are de gand sa imi recunoasca.Dar nu stiu ce sa fac, eu aveam si eu sentimente fata de ea, dar au disparut.Cum sa fac ca sa reapara din nou acele sentimente, o iubesc, dar nu chiar din toata inima si as vrea cu ea sa am relatii de lunga durata. Sfatuiti-ma ce sa fac. FUNDA!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara sa te supar, dar se pare ca esti destul de ingamfat si mandru pentru a recunoaste ca esti singurel si nici nu ai proprietatea cuvintelor pe care le folosesti. Numai tu stii cum o fi sa nu mai ai sentimente pentru o fata pe care, sustii tu, o iubesti! Din teribilismul varstei, complicam unele probleme care sunt relativ simple. Daca iti place acum de fata, atunci accepta invitatia ei, care oricum trebuia sa vina de la tine. Daca nu, refuz-o politicos si lasa-ti loc de buna ziua!

| Rockat a răspuns:

Ai putea sa o vezi mai des astfel o vei placea din ce in ce mai mult!

| adywow a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate happy Intalneste-te cu ea vezi ce vei simtit in acel moment, vezi cum se simti in preajma ei.Nu forta lucrurile daca nu simtit ceva cu adevarat