| Rrallukka a întrebat:

Buna! Imi place de un baiat cu doi ani mai mare decat mine, si lui ii place de mine. Am vorbit pe facebook vreo doua saptamanii. La un moment dat mi-a propus sa ne intalnim si eu am refuzat, de atunci nu am mai vorbit.Nu stiu ce sa fac!
P.S ne cuniastem si in viata reala.

Răspuns Câştigător
| PandaEcrazy a răspuns:

In momentul in care tu iai refuzat cereerea de intalnire,l-as descurajat, trebuie sa te duci la el si sa ii spui ca atunci cand tu aii refuzat cererea tu ai avut ceva de facut, ca te-ai dus undeva, ca era mama ta langa tine, sau vezi tu ce spui. daca nu merge trebuie sa iti ceri scuze si in rest o sa se intample cum s-o intampla

| Rrallukka explică (pentru PandaEcrazy):

Ok, deci eu trebuie sa il bag in seama, ci nu el!

| PandaEcrazy a răspuns (pentru Rrallukka):

Depinde...daca el nu a mai incercat pana acum sa ia legatura cu tine, tu trebuie sa insisti