| Cookiee9712 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema care ma enerveaza si ma streseaza. Pe 22 luna trecuta mi-a venit cliclul si pe 27 mi-a trecut, dar a continuat sa mai apara cu niste pete maronii pana pe 29. De ieri vad ca imi apar pe chilot aceleasi pete maronii si de dimineata cand am fost la baie am observat o scurgere gelatinoasa tot maronie.De la ce o fi?

3 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

E clar ca ai niste probleme, cel mai indicat ar fi sa consulti un medic ginecolog. Bafta!

| KittyCAT01 a răspuns:

Daca ai ciclu menstrual neregulat, mai pot aparea aceste "pete maronii" dat fiind faptul ca menstruatia nu ti-a trecut de mult happy
Daca nu se amelioreaza sau continua mai mult de 2-3 zile mergi la ginecolog.
Aceste pete maronii pot reprezenta simptome premenstruale care apar ( cam ) cu 2-3 zile înainte de a veni menstra sau dupa ce menstra a trecut.
Dupa cum am spus daca nu se amelioreaza viziteaza un doctor, ca sa nu fie vorba de o infectie
Sanatate :*

| Iulisca_Alexandra_1998 a răspuns:

Nu stiu dar spatul meu este sa te duci la ginecolog