| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de 2 zile ieri mi-a curs ceva alb pe chilot dar mult nu ca de obicei si ma durea burta jos ca am alergat nu cred ca e de la ciclu ca mi-a venit luna trecuta si azi a curs mai mult decat ieri de 2-3 ori si simteam nevoia sa ma masturbez si am facut-o pe la pranz apoi m-am dus la baie si nu era. acum am vazut iarasi chestia aia alba cum curgea din mine si m-am schimbat de chilot am 11 ani

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba de mucusul cervical care devine abundent in zilele de dinaintea zilei de ovulatie, iar atunci cand se suprapune peste secretia vaginala obisnuita se poate ajunge in situatia relatata, adica sa se produca astfel de scurgeri foarte abundente care sa ude complet partea chiloteilor aflata intre picioare. Multa sanatate!

| gazza01 a răspuns:

E trolling, nu?

| anonim_4396 explică (pentru gazza01):

Nu si astazi imi curge ce se intampla cu mine?

| asdfq a răspuns:

E lichidul vaginal si arata faptul ca igiena ta lasa de dorit din momet ce apare in cantitati mai mari. Ori ai avut mainile murdare sau nu te cureti jos cat de des ar trebui

| Borsecuț a răspuns:

Ai băut prea mult gaz.