| Rodrick029 a întrebat:

Am o problema care ma ingrijoreaza foarte tare.De la o vreme, de fapt de 2-3 zile pe lenjeria intima, curge din penis un lichid galbui.Tin sa mentionez ca am 14 ani si ca nu am avut niciun contact sexual pana acum.Iar acum partea de care va rog sa nu radeti, de la o vreme ma masturbez de vreo 2 ori pe zi.E posibil ca cele doua sa aiba legatura una cu alta? Va rog fara vorbe jignitoare la adresa mea.Multumesc anticipat celor care-mi vor da o solutie!

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Stai linistit esti la pubertate si ai asa zisele vise umede. Visezi erotic si pentru ca "sperma" - acel lichid galbui trebuie sa iasa undeva logic o sa iasa pe chilotul tau.

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu e nimic grav, sunt doar spermatozoizi care ies cand ajungi la pubertate.

| syd a răspuns:

Ia-o mai usor cu manuela. Nu e ceva de ras. Iti poate provoca probleme pe viitor.

| Maioru a răspuns:

Se numesc "polutii nocturne"si este normal sa apara la varsta ta.Nu trebuie sa te sperii vor disparea odata cu maturizarea si inceperea vietii sexuale.

Răspuns utilizator avertizat
| Rodrick029 explică:

Multumesc mult de tot! Eram foarte ingrijorat happy