| Iulian9933 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema cu iubita mea,când ma duc pe la ea sau când vine ea pe la mine,când ne sarutam îmi face mereu urme pe gat, pe mana depinde de unde apuca și nu îmi mai place.Am încercat sa ii explic dar degeaba nu înțelege.
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Încearcă sa te impui mai mult, când face asta, data viitoare pur și simplu ridica-te și nu mai sta. Mai ales pe gat este foarte periculos, a fost un caz in care un tip a murit din cauza asta. Se pot forma cheaguri de sânge, mai ales ca sunt multe artere in acea zona, nu este de joaca. Arată-i ca ești serios și nu mai accepți aceste lucruri.

2 răspunsuri:
| felixf a răspuns:

Fata sigur a vazut asta in filme si i s-a parut interesant, frumos. Dar nu tuturor ne place asa ceva. poti si tu sa-i faci asa ceva si vezi recatie. Daca nu cum zicea coleg... te ridic si pleci. sau te desparti de ea sau nu ii mai raspunzi la telefon. E alegerea ta ce trebuie sa faci.