| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema des intalnita in pubertate. Incercand sa o pun pe cea mai buna prietena a mea cu un baiat m-am indragostit de el.
Cred insa ca si lui ii place de mine deoarece ma suna mai mereu, imi da pupici si inimioare si se comporta ciudat cand e cu mine. Astazi insa la o ora mai usoara a zis sa ma duc la baie si m-am intalnit cu el. Dar un alt coleg de-al meu a cerut si el la baie si m-a vazut cand stateam cu el. I-a zis dirigintei(baiatul de care-mi place e mai golan si mai chiuleste de la ore si nu are multe note bune).Iar ea a nceput sa zica ca nu e bun la scoala si el e cu un an mai mare ca mine.
Imi este foarte frica sa afle mama de el sau sora mea mai mare ca o sa fiu pedepsota deoarece nu cred ca mama va reactiona tocmai cum imi doresc.
Prietena mea nu a zis nimic a zis sa il iau eu ca ea nu il mai vrea.
Dau funda celui mai bun raspuns:Cum sa il fac sa imi spuna sa ma pun cu el(e foarte timid) si cum sa fac sa ii zic mamei de el fara sa se enerveze?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mai bine ai da atentie prietenei tale, ai ranit-o si nici macar nu intelegi.
Si baiatul daca te place, o sa gaseasca singur modul sa ti-o spuna, nu fa tu si treaba lui.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai 13 ani, vrei sa "te pui"cu un baiat golanas si nu numai, si mai doresti ca mama ta sa accepte aceasta stare. Nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E golan dar timid. Astea doua nu se prea pupa. laughing

Eu zic sa te gandesti daca nu-ti strici relatia de prietenie pentru un b..aiatwinking.

| Bøøgey a răspuns:

Ce fa' pisi, pui intrebari despre mine pe net?

| ZambetDeGheata a răspuns:

Nu stiu cati ani ai. Mama ta va intelege, si ea a fost indragostita cand era mica.