| Denis123456 a întrebat:

Salut TPU,am o problema emotionala,ieri,directoarea noastra,i-a spus iubitei mele sa lase dragostea si chestiile de genu',iubita mea mi-a ca o vrut sa se desparta de mine,dupa o zis ca nu o mai face ca ma iubeste,si si-o schimbat comportamentu',cand ii zic o intamplare rea ea zice trece,mai demult ma consola, dar acum nici macar iubire nu-mi zice, ce sa fac? Ma mai iubeste oare? Ce sa fac sa o recuceresc sau sa readuc la normal relatia?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca i-a zis bine directoare... mai are si alte lucruri de facut la 15 ani decat sa te alinte pe tine

| Denis123456 explică (pentru suntserios):

Dude,nu-mi pasa de alintat, dar daca totusi ma iubeste, precum zice ea, sa nu fie asa aroganta

| ShamelessQboy a răspuns:

Lăsați iubirea pe mai târziu, si puneti mana pe carte!
Bănuiesc că sunteți prea mici sa va complicați viata, aveti viitorul inainte.

| MissMoon a răspuns:

Ofereai timp și spațiu.Respecata i decizia. Daca e sa fie cu adevărat ceva va fi dacă nu, nu. Aveti timp destul sunteți copii încă.