| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema eu țin mult la o fata ma comport drăguț cu ea, ii fac complimente
Etc. Dar nu știu de ce ea nici nu ma baga în seama, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Se pare ca nu e interesata. Cauta alta. Asta sigur nu te merita.

| Adrian017e9 a răspuns (pentru alexalx1234):

Mulțumesc ai dreptate

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa o scoti din banda de comfort, intreband-o usor ingrijorat daca este lesbi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai ca te comporti dragut si o validezi (ii faci complimente). Uita-te pe farasens tv pe Youtube.

| anonim8444 a răspuns:

Iti pot spune din perspectiva unei fete ca nu e interesata de tine si oricit de dragut te vei comporta ea nu o sa fie atrasa de tine nici fizic nici sentimental