| HotDark a întrebat:

Am o problema! Imi place de o fata mentionez are 12 ani, eu am 14 si cum am mai zis se uita dupa mine afara / la scoala, o fac sa rada zilnic, si sa va spun o mica poveste :cu 1 saptamana inainte am intrebat- o daca am sanse la ea? ea a spus NU. si dc se fereste de mine? cand vreau sa merg sa o pup sau stiu eu ce? - am mers astazi sa joc baschet, se uita dupa mine, si cand am jucat baschet acolo cu ea se uita la mine imi zambea, ne priveam in ochi dar nu mult timp. Dupa acea a venit un prieten si aia il cunoaste dupa aia statea aia numa cu ala. dc? Oricum nu mai inteleg nimic chiar nimic, habar n-am ce sa fac? sa mai ma dau la ea, sau sa mai incerc sa o cuceresc? Hai fiti seriosi please, vreau sfaturi serioase. funda+vot mersi

Răspuns Câştigător
| BackAgain a răspuns:

La 12 ani cam e inca perioada cand fetelor le e o oarecare teama sa-i spuna unui baiat ca-l place (cu atat mai mult daca e mai mare, din cauza ca sunt unii care doar isi bat joc daca sunt naive), asa incat se feresc si spun nu, dar daca se tot uita dupa tine si rade si iti zambeste, eu zic ca te place (si stiu ce zic ca doar sunt fata si am avut si eu acum cativa ani 12). Si chiar daca statea cu el nu inseamna neaparat ca-i place de el (la o adica si eu am colegi cu care ma simt mai in regula decat cu colegele si nu m-am indragostit de nicicare). Incearca sa o cuceresti, dar te avertizez ca o perioada se va memtine tot pe nu.
Fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Eu zic ca poate sa pierdut cand a zis ca nai sanse mai ales la 12 ani vorbeste frumos cu ea, respecto...

| Andreea357 a răspuns:

Cine stie poate ea il place pe altu nu pe tine ...si eu ma tot uit dupa unu de 14 ani si nici macar numi zice salut din politete.nu mai incerca sa o cuceresti ...cauta o fata care sa te placa cu adevarat

| JustMeBăi a răspuns:

Băi, cand terminati cu prostiile astea? Dragostea adevarata nu exista la 12 ani.

| soraluisatan a răspuns:

Pai eu cred ca te place dar nu e la varsta la care sa recunoasca.incearca sa vezi cum reactioneaza daca te vede cu o fata. daca e rautacioasa cu tine sau nu mai vb cu tine e clar, te place.incearca sa o cuceresti