| HotDark a întrebat:

Am o problema! Imi place de o fata mentionez are 12 ani, eu am 14 si cum am mai zis se uita dupa mine afara / la scoala, o fac sa rada zilnic, si sa va spun o mica poveste :cu 1 saptamana inainte am intrebat- o daca am sanse la ea? ea a spus NU. si dc se fereste de mine? cand vreau sa merg sa o pup sau stiu eu ce? - am mers astazi sa joc baschet, se uita dupa mine, si cand am jucat baschet acolo cu ea se uita la mine imi zambea, ne priveam in ochi dar nu mult timp. Dupa acea a venit un prieten si aia il cunoaste dupa aia statea aia numa cu ala. dc? Oricum nu mai inteleg nimic chiar nimic, habar n-am ce sa fac? sa mai ma dau la ea, sau sa mai incerc sa o cuceresc? Hai fiti seriosi please, vreau sfaturi serioase. funda+vot /mersi

Răspuns Câştigător
| PuFoS97 a răspuns:

Depinde s-ar putea sa aiba prieten...sau sa te puna la incercare sa vada daca pui botu.sau s-ar putea sa aiba minte de copil

Bafta... fundita?

3 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

Intreab-o daca are prieten. Daca are fii sigur ca nu o sa se uite altfel la tine.Si daca nu are poti sa fii si tu mai insistent sa petreci mai mult timp cu ea si cu timpul poate ii va placea de tine.

| Andreeaa19 a răspuns:

Pai du-te sh zi ca o placi, sh ca ai vrea o relatie cu ea.Iar daca zice nu, spune-i ca macar 1 saptamana de incercare sh dupa aceea daca merge continuati daca nu atunci nu continuatibig grin

| BettyEllA a răspuns:

Pai din moment ce ti-a spus ca nu ai sanse la ea. nu cred ca ar trebui sa mai incerci.big grin parerea mea.
Putin putin ea te place dar poate nu vrea un iubit sau vrea o pauza [ de baieti ]. Sfatul meu: incearca sa o uiti. big grin

Oricum. tu fa ce iti spune inima, nu ce spun euhee hee

Succes. >big grin