| HotDark a întrebat:

Am o problema! Imi place de o fata mentionez are 12 ani, eu am 14 si cum am mai zis se uita dupa mine afara / la scoala, o fac sa rada zilnic, si sa va spun o mica poveste :cu 1 saptamana inainte am intrebat- o daca am sanse la ea? ea a spus NU. si dc se fereste de mine? cand vreau sa merg sa o pup sau stiu eu ce? - am mers astazi sa joc baschet, se uita dupa mine, si cand am jucat baschet acolo cu ea se uita la mine imi zambea, ne priveam in ochi dar nu mult timp. Dupa acea a venit un prieten si aia il cunoaste dupa aia statea aia numa cu ala. dc? Oricum nu mai inteleg nimic chiar nimic, habar n-am ce sa fac? sa mai ma dau la ea, sau sa mai incerc sa o cuceresc? Hai fiti seriosi please, vreau sfaturi serioase. funda+vot /mersi

1 răspuns:
| LittleSunhine a răspuns:

Poate vrea sa se joace cu mintea ta.Incearca sa uiti de ea, sa nu o mai bagi in seama cateva zile si vezi cum reactioneaza.Sau.incearca sa o mai cuceresti.Fa-i coplimente.Invit-o la un suc sau ceva! Succes!
Sper ca ti-am fost de folos! happy