| Andrw_9095 a întrebat:

Am visat niste chestii foarte ciudate aseara.

Era ceva de genul ca : eram la un prieten eu, cu gasca si prietenul meu. Eu si cu prietenul meu am mers in alta camera. Si deodata il visez pe X (prietenul meu) cum isi pune un prezervativ. Chestia e ca tot in vis eu si cu el vorbisem sa o facem. Si continuand, si-a pus prezervativul si cand am inceput preludiul, am inceput imediat sa visez altceva, ceva ce acum nu-mi mai pot aminti. (Desi dimineata stiam)...

Ce poate insemna? Multumesc

[ rog seriozitate]

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Ca te-ai gandit la el inainte sa adormiwinking si mie mi-se mai intampla cand ma gand. la "nevastamea" laughing

1 răspuns:
| paula1niko a răspuns:

Nu stiu