| RedBloodyZz a întrebat:

am o problema : Mereu cand o fata vrea sa steie pe mine mi se scoala putin ...Azi o fata a dansat pe mine facea un 0 gen si dupa ce s-a dat de pe mine mi s-a sculat... Cum pot sa evit astfel de scapari, adica sa danseze dar sa nu mi se scoale.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura modalitate ar fi aceea de a nu le mai lasa sa se aseze in poala ta.Doar daca ti-o tai si nu va mai avea ce sa se scoale. laughing

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Este normal se ti scoale. Ar fi o problema daca nu s-ar scula.

| Mirke a răspuns:

Pff ai dat funda deja? nesimtitule, aveam o gramada de solutii pentru tine, dar daca te-ai multumit cu niciuna nu ti le mai zic!

| RedBloodyZz explică (pentru Mirke):

Nesimtit, vorbeste frumos i.am dat lui ca era promisa de mai demult, rasp si iti dau next.

| Mirke a răspuns (pentru RedBloodyZz):

Am glumit, ca sa nu ti se scoale rapid, gandeste-te la mama sau bunica ta, sa vezi cum iti disare poftele, imagineaza-ti cum ar fi sa fie bunica pe tine sau sora, etc acelasi lucru te ajuta sa nu ejaculezi rapid cand faci sex cu o tipa mortala!

| MrNob0dy a răspuns:

eu cred ca nu vei putea controla asta niciodata asa cum nici eu nu cred ca as putea daca o femeie ar face acelasi lucru... poate doar daca. ai fi impotent... dar nu esti deci bafta

| RedBloodyZz explică (pentru MrNob0dy):

Si tu meriti funda Mr, am mai pus o intrebare rasp acolo.