| Niku95 a întrebat:

am o problema nu am deloc noroc la fete intr-un alt mod sa explic sunt baiat am 17 ani,frunos sunt, destept sunt, am bunele maniere am idee cum sa ma comport cu cei din jur mult ma aprecieaza pentru asta nu fumez nu beau dar cu toate asta pur si simplu nu am lipici la fete (nu am avut nici o prietena) nu inteleg de ce? poate ati trecut prin asemenea intamplari astept raspunsurile voastresad

16 răspunsuri:
| Bubulin4ik a răspuns:

Fii sigur cu atitea calitati ai nevoie de o fata de treaba!
Mai rabda ceva timp, ai toata viata inainte! Si cum se spune totul la timpul lor happy Sunt sigura ca iti vei gasi o fata care sa te pretuiasca pentru cea ce esti!
Bafta si ai grija de tine si nu te schimba!:*

| Azµre a răspuns:

Ai scos vreo fată în oraș ca să vii să spui că nu ai lipici la fete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-i momentul potrivit pentru tine, stai liniştit, o să răsară soarele şi pe strada ta la momentul potrivit, nu te descuraja!
Te pup!

| lolylolypops a răspuns:

Serios? Pai sa vedem...esti tocilar?

| Jackul336 a răspuns:

1.Cursuri de dans
2.Sali de fitness
3.Grupuri de excursionisti
4.combina buna crestere cu o stima de sine puternica, respectul de sine
sa -ti sustii punctul de vedere
5.Nu forta lucrurile dar nu lasa nici soarta sa rezolve
6.Succes

| Niku95 explică (pentru Jackul336):

Vezi tu stima de sine mia scazul in ultimu timp.sad

| Rooksee a răspuns:

Da add la tonys.smiley. O sa iti spun pe messenger cum sa ai iubita.

Răspuns utilizator avertizat
| Wolfyye a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi situatie ca tine, cred ca fetele prefera baietii mai "bagabonzi"....nu cred ca face bine sa fii mereu pliticos..asta e parerea mrea.

| Niku95 explică:

Inteleg am incercat insa pur si simplu nu mergesad si mai e problema ca is si timid...

| Niku95 explică:

Aici creca ai dreptate timidule dar asta e daca nu-s unu de alacrying

| Niku95 explică:

Nu nu-s tocilar nu stau toata ziua cu capu in carte sau ceva de genulaughing)

| Niku95 explică:

O singura data azure dar asta e problema nu am noroc majoritatea fetelor prefera altcevalaughing droguri chestii tresti daca intelegi la ce ma ref si imi plus nu imi trebuie o cur*a azure ca daca sar pune problema de alea.

| Niku95 explică:

Sa te iau e nevasta buna astalaughing)

| Niku95 explică:

Ai dreptate aici timidule dar vezi u din pacate nu-s unu din alasad