| elena3358 a întrebat:

am o problema.prietenul meu are o poza cu o domnita straina pe care nu o cunosc. si la comentarii scrie ca le sade bine. etc dar el se intilneste cu mine.ne-am certat dar ell a spus ca nu e adevarat. coment nu vrea sa le stearga. vreau niste statusuri sai arat ca e gresit

Răspuns Câştigător
| mary_1521 a răspuns:

Daca prietenul tau te aprecia si te iubea sau tinea macar cat de putin la tine nu avea poze cu nici o domnisoara, tu nu trebuie sai arati nimic lui ca agresit, doar cautati pe altcineva care stie sa te aprecieze

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E cam nessy ca nu te respecta,dar acum depinde si cum sunt in poza aia. Daca o tine in brate si par afectuosi, da, iti dau dreptate.
Insa, daca e o poza normala eu zic ca exagerezi si nu e buna nici gelozia asta.

| AndaWest a răspuns:

Statusuri de adio iti trebuie tiestraight face

| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/

sper sa GASsesti ce vrei tu:*

| NN_9003 a răspuns:

- Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat, stii bine. Dar cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
- O iubeai fara regrete! happy. Si daca te intreba atunci cineva ce inseamna pentru tine, cu lacrimi in ochi spuneai : "E o parte din mine!"winking
- Poti sa incerci sa misti muntii din loc. Pentru ea n`o sa mai conteze niciun efort l-)!
-. Si daca defectele mele sunt mult mai interesante decat calitatile altorabatting eyelashes?! :*.
- Pentru o clipa ai crezut ca o poti distruge. Dar uite`o dupa ceva timpbatting eyelashes. zambeste si e dulcee love struck!
– Ai zis ca mai vrei o sansa sa arati ca nu esti ceea ce pari. ti-am dat. doar un minut sa disparihee hee! :*
- Ar fi interesant sa stii ce am de spus, dar nu`mi bat capu` oh go on! Sa rezumam treaba. uitand unu de altu` :*. love struck
- Oricum, fara ea nu mai e niciun atuu. Hai sun`o, spune`i ca ti`e gol sufletuu` happy. Ca atunci cand a plecat a luat cu ea totuu`! love struck.
- Logica multor femei, te sufoca prin lipsa ei love struck!
– Nu conteaza ca`l iubesti. Arata`i tu ca esti fata taree b-). Asa cum ai plans pentru el, fa`l sa-ti cada la picioare love struck.
– Ai plecat cand a fost mai greu, si asta ma doare. Imi spuneai ca ma iubesti? Asta o spune fiecare oh go on. :*
- Nu mai pun nicio intrebare. Uraste`ma! love struck. De iubit, nimeni nu`i in starebatting eyelashes.
– Sunt fata pe care ai ranit`o, si s`a suparat. Sunt singura care te-a iubit asa cum ai visatbatting eyelashes! :*
– Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi. Se pare ca faci tot posibilu` sa uiti de noi :*. oh go on
-Iarta`ma ca nu am gresit niciodata in fata ta, iti promit ca imi voi lua revansabatting eyelashes!

P.S.: imi pare rau pentru ce s-a intamplat intre voi... sad