| BlackStar99 a întrebat:

Am o problema si vreau sfatul unei fete(de preferabil).Am vorbit cu o fata de pe skype, si i-am spus ca imi place de ea.Ea a spus ca nu e pregatita pentru o relatie(avem amandoi 15).A trecut o zi su nu a mai vorbit cu mine.Am crezut ca e suparata pe mine dar l-am rugat pe un prieten sa o intrebe daca e suparata pe mine si i-a spus ca nu e si ca ii mai trebuie timp, ca i s-a parut ceva ciudat.
Ce sa fac? Nu pot sa stau si sa nu vorbesc cu ea.Ma simt ciudat.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| pufuletziii a răspuns:

Eu cred ca e timida, daca nu a avut pana acum prieten ii trebuie un timp sa se gandeasca, sa se obisnuiasca cu ideea. Mai ai putina rabdare, vezi ce iti raspunde. Daca accepta, e ok, daca nu sau daca trage de timp si e retrasa, evita discutiile de genul, da-o incolo! Mai sunt o gramada de fete.winking
Baftaaa!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cauta-ti alta fata si nu mai vorbi prostii pe net.

| BlackStar99 explică (pentru neutrino):

Neutrio,ma bucur ca macar esti sincer.

| neutrino a răspuns (pentru BlackStar99):

Si eu ma bucur ca ai inteles corect raspunsul meu. Seara buna!

| AnnaaaMaria a răspuns:

Cred ca iti "incoltesc" fluturi in stomac. Incearca sa mai vorbesti cu ea, iar daca nu vrea, nu mai insista ca e posibil sa nu fii genul ei

| NoRegretsxx a răspuns:

Daca a zis ca ii mai trebuie timp poate asa e. Mai lasa timpul sa treaca si o sa se rezolve tot o sa vezi. Doar trebuie mult rabdare happy

| alexandrafocus a răspuns:

Pai da, trebuie sa ii dai ceva timp, ca sa se gandeasca, pana atunci puteti vorbi in continuare ca sa va puteti cunaoste mai bine!

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Pai daca iti place de ea incearca sa i vorbesti,daca tot te respinge treci mai departe...dar totusi inainte de a vb cu ea,las o un timp,sa si faca oridine in ganduri,poate s a intamplat totul prea rapid si nu s a obisnuit cu ideea. Daca nu ti da niciun semn las o,poate nu esti genul ei, nu o speria, poate e greu, dar vorbeste cu alte fete si o sa o uiti incet, incet happy