| misticals19 a întrebat:

Am o problema sunt impreuna cu o fata de 3 ani, tin sa mentionez ca am stat impreuna cu ea 1 an de zile apoi am stat despartiti timp de 1 an de zile in care n-am vorbit nici macar 1 odata ( stam in acelasi oras ) dupa acest an am vrut sa ma reimpac cu ea iar ea a acceptat acum ne certam din ce in ce mai des ma necajeste tot timpul iar eu ii reprosez si tot ea se supara si zice ca ea cade mereu de fraera si cade mereu vinovata. Stiu ca ma iubeste si o iubesc si eu dar mi-am pierdut toata rabdarea nu mai suport " mofturile ei " despartirea nu ar fi o solutie pentru ca nu am putut sa stau fara ea timp de 1 an de zile. Ce sa fac ca sa ne mearga mai bine ea nu lasa deloc de la ea iar eu am lasat tot timpul nu mai am rabdare sa mai las de la mine

Răspuns Câştigător
| papusica111 a răspuns:

Sfatul meu pentru tine e sa stai cu ea de vorba calm si sa incerci sai explici nerabdarea ta. Daca nu va functiona inseamna ca are pe altcineva si doar profita de compania ta, ca sa se distreze. Puneo la o incercare

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Intr-o relatie conteaza mult comunicarea fara comunicare se duce draq totul indiferent daca sexul este excelent sau nu

| raduraduu a răspuns:

Trebuie sa vb mult cu ea si sa o faci sa se simta bine cu tine, dar asta depinde de tine.

| axeldavid a răspuns:

Nu stiu ce sa faci de vreo 4 ani traiesc si eu tot aceiasi treaba

| misticals19 explică:

Nu e vorba de comunicare comunic cu ea dar cand comunic cu ea se supara si spune ca o invinovatesc mereu

| misticals19 explică:

Nu stiu ce sa zic multi dintre voi ati trecut prin chestia " Imi e rau cu el/ea dar mai rau imi e fara el/ea ". chiar nu stiu ce sa fac am stat cu ea de vorba dar reactioneaza urat, in sensul ca imi zice ca o invinovatesc pe ea