| Georgekaka a întrebat:

Am o problema sunt intr-o relatie cu o fata si suntem amandoi timizi si nu ne-am sarutat niciodata decat pe obraz si eu as vrea s-o sarut da dupa aia nu stiu ce se va intampla. P.S nu stiu sa sarut dau fundita. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ramitzu a răspuns:

Cati ani ai? 10? Exact cum s-a spus mai sus vine de la sine. Ar fi bine sa aveti 10 ani asa se explica altfel e grav. Glumesc. Nu te mai simti complexat. In asta nu ai cum sa dai gres. Vei invata si iti vei forma propriul stil. Succes.

4 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Heyhappyniciodata nu stii ce se va intampla inainte sa incerci ceva corect? Fara pic de aventurare nu ai parte de nimicthinking Uneori, decat sa stam sa ne intrebam "ce se va intampla daca?"mai bine ne luam inima-n dinti si incercam sa gasim raspuns la intrebaretongue Ca nu stii sa saruti nu cred ca va fi o problemabatting eyelashesDaca tipa te place cu adevarat nu va tine cont de asta! Plus ca exista sanse ca nici ea sa nu stie sa sarute daca nu a incercat asta pana acum.Si pana la urma nu e ceva care trebuie"invatat", e o faza care vine pe moment, o clipa magica(ca sa spun asa)pur si simplu te lasi furat de farmec si savurezi momentul.Nu trebuie sa-ti fie rusine si/sau frica de ceva ce vrei sa facihappyCand vrei sa faci un lucru pe care ti-l doresti cu adevarat, nu visa la el, fa-lhappyBafta!

| neutrino a răspuns:

Treci usor de pe obraz spre gura.

| Nicux1 a răspuns:

Nu fi ridicol, stii sa saruti, asta vine de la sine...ia-o usor de mana si apropiete de buyele ei, daca te place o sa-i placa cum o saruti.Bafta!