| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Am o problema. Vreau sa vad penisul unui coleg. Nu sunt gay, chiar imi plac fetele dar mereu la scoala il atinge, are pantaloni de se vede foarte accentuat, idk de ce. Daca incepeti sa ziceti ca imi plac baietii sau chestii, mai bine nu va irositi timpul, stiu cum si ce gandesc. Am nevoie de ajutor, dar daca i-as spune poate ar zice si sa nu ma fac de rusine. Cum sugerati sa fac?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi cu el la baie si sa pretinzi ca vrei sa faci si tu pipi, cand face el. daca aveti pisoare, atunci te asezi langa el, daca nu, intra cu el in aceeasi cabina, spuandu-i ca vrei sa va luati la intrecere, care face mai repede.

| Andreeush a răspuns:

Nu esti normal. Cum poti sa spui ca nu esti gay daca tu vrei sa ii vezi****** colegului tau?

| Donsavas a răspuns:

E ceva normal sa ai curiozități la vârsta ta, sa te compari si sa i admiri pe cei aparent mai inzestrati ca tine. Nu trebuie neaparat sa si cedezi placerii. Nu ajungi sa întretii relații sexuale cu nimeni dacă nu vrei.

| ywar a răspuns:

Prostia e contagioasa.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Uite asa incepe totul. Azi ii vezi puta, maine i-o atingi, peste alte 5 zile nu mai poti sta pe scaun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mare ti-e gradina, Doamne! Si multi...

| ibaal a răspuns:

Mai da-l dra*u' cu scula luilaughing
si tu tantalau, alta treaba n-ai!
Cine stie ce frustrat e si alarolling on the floor
de-si inveleste in hartie igienica.|. sa fie mai "babana" rolling on the floor si sa aiba boii dupa c*ru' lui! laughing
poate tu nu esti gay, da' o fi el si asta urmarestelaughing cu pantalonii lui de pasaricarolling on the floor

| Lawrrrr a răspuns:

Ai vreo fantezie cu el sau doar vrei sa îl vezi?

| Anonimul1233 a răspuns:

Sunteti prea cretini pentru secolul asta. numai raspunsuri idioate. Am precizat, dar incultii nu respecta cerintele.

| frestyfd222 a răspuns:

Vrei sa vb pe Instagram? insatu meu e andreisvrn

| tavi1947 a răspuns:

Eu zic ca in pauza... in baie... ti o si trage