| AlexMercer a întrebat:

Am o problema:1 Sunt FOARTE trist deoarece ceilalti colegi ai mei se joaca fotbal (eu NU pot juca fotbal deoarece nu imi place si/sau din alte motive) dar se joaca tot timpul. Vreau sa se joace si cu mine pentru ca majoritatea nu sunt de familie buna dar vreau sa se joace si cu mine iar un prieten de al meu e tot asa nu se mai opreste din fotbal mai ales ca se joaca cu un baiat care are note proaste. Asa fac toti baietii. Cu fetele nu pot sa ma joc deoarece ele sunt obsedate de un telefon pe care il are toata clasa. Si in fiecare pauza prietenul imi spune:"Hai lasa Tedy ca ne jucam pauza viitoare " si tot asa imi zice fiecare coleg la care ma duc sa ma joc cu el. Asa imi zice pana cand se termin orele. Mentionez sa nu ziceti sa spun prietenului XY deoarece se va supara pe mine 2 Cum fac sa remediez problema?

1 răspuns:
| z00m a răspuns:

Incearca sa joci si tu fotbal sau daca nu tragei si tu pe unu pe altu de maneca sa se joace si cu tne.asta nu e o problema mare.trebuie sa stii cum sa te descurci.