| Sorinelmihai a întrebat:

Va rogg ajutați-mă
Am un penisu de 15.5 cm și gros de doua degete mari
Vreau sa imi încep viata sexuala
Nu stiu daca as putea face ceva cu un penis de mărimea asta
Si imi este si cam frica
Problema ar mai fi ca ori de câte ori ma masturb ejacuez foarte foarte repede ce ar trebui sa fac exista vreo metoda ajutați-mă va rog

Răspuns Câştigător
| PeLeU a răspuns:

Bro, penisul tau poate satisface orice femeie cu dimensiunea aia, treaba e sa stii sa l folosesti.
Degeaba il ai de 5 degete si 20 cm, fiindca 1: sexul in acest caz nu va mai fi placut pentru amandoi, va deveni dureros
2: cu dimensiunea asta nu prea ai cum sa penetrezi o femeie, deoarece in cele mai multe cazuri persoana care este cu tine poate face cancer de col uterin...
Eu in locul tau m as bucura ca il am atata, sunt altii care il au mai mic.
Daca il aveai de 10 cm mai ziceam, dar la 15 nu am ce sa comentez ( este chiar peste normal).
Bafta

| Sorinelmihai explică (pentru PeLeU):

Dar evacueze repede la masturbării foarte repede sincer mi-e frica de asta

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai legat de masturbare, este oarecum normal. Tu hotarasti cand.

Cand o sa faci sex, o sa fie mai diferit. In sensul ca, prin exercitiu, siguranta pe tine si intelegerea cu partenera ta, o sa reusesti sa te abtii cat este nevoie. Nu trebuie sa te mai gandesti teoretic la asta.

Prima parte, cu marimea... tot la chestia teoretica se rezuma. Cand o sa faci asta cu o fata, o sa vezi atunci cum sta treaba. Nu trebuie sa te gandesti de acum si sa itifaci griji.

Bafta!

| Constantin356889 a răspuns:

Salut da-mi mea pe anonimul1104

| Constantin356889 a răspuns:

Mai bine vb acolo

| Sorinelmihai explică (pentru Constantin356889):

Dă-mi mesaj ca eu nu reușesc...

| Sorinelmihai explică (pentru Constantin356889):

Nu reușesc dă-mi tu as aprecia dacă mai putea ajuta cu un sfat sau ceva de genul

| Constantin356889 a răspuns (pentru Sorinelmihai):

Unde aici ca nu pot

| Constantin356889 a răspuns (pentru Sorinelmihai):

Dacă îmi spui pe insta

| Sorinelmihai explică (pentru Constantin356889):

Mihaaigabrieel

| anaXana a răspuns:

Nu cred ca o sa se planga cineva de el

| Popescu_Tudor_1998 a răspuns:

Pune dop