| Shadow486 a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o intrebare, acum 3 saptamani mi.am cumparat un tub de Titan Gel si in fiecare seara l.am folosit doar ca nu se observa nici o schimbare pana acum. Intrebarea este: Este posibil sa fie fake?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Titan gel nu are absolut nici un efect, orice medic sau farmacist iti putea spune. Este apa chioara la pret mare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ori nu ai fost atent la explicatiile privind modul de folosire, sau cei care ti-au vandut acel produs "miraculos" au omis sa--ti spuna ca pentru a se produce efecte reale trebuiesc folosite cateva sute sau chiar mii de tuburi. In caz contrar nu se produce efectul sperat/scontat in afara de.....gaura sigura in buzunar. laughing big grin

| Mak99 a răspuns:

Cum l-ai folosit, da si tu detalii, te deranja ca este de 13?

| Shadow486 explică (pentru Mak99):

L.am folosit cum se foloseste. P.S. o am de 17 cm

| Mak99 a răspuns (pentru Shadow486):

happy,mai taie din ea da-o dracu...