| Bogdiii93 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am avut o relatie cu o fata in care am stat 1 an impreuna,statea cu mine in bloc,ea nu statea cu parintii ei in apartament, ei o vizitau in fiecare zi, doar seara.Dormea la mine noapte de noapte, dupa ce plecau parintii ei de la ea.Parintii ei nu au fost de acord cu noi si ne intalneam pe de ascuns.Fosta mea prietena m-a iubit si a tinut foarte mult la mine, ea mi-a suportat multe cat a fost cu mine.Eu sunt cam gelos si am dat de vreo cateva ori in ea,am jignit-o, o cicaleam des, dar ma ierta de fiecare data.Crede-ti ca ea a putut sa cunoasca pe altcineva,in care sa vorbeasca cateva zile,sa o i-a cu buna si sa se profite de ea,culcandu-se cu ea? Si daca inseli o zi,la cate i-am facut eu,mai statea cu mine? Pentru ca nu era zi sa nu o cicalesc si sa nu-i pun intrebari. Daca era sa ma insele o zi cu oricare baiat,nu neaparat sa tina legatura cu el,doar sa se culce o singura data, se mai intorcea la mine, dupa cate i-am facut eu? Va rog nu luati in ras.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Esti prost.Mori!

| Danysan a răspuns:

Esti cam de ras ma -daca i-ai facut atatea si ea se tot intorcea la tine. Tine minte o fata cand se culaca cu altu nu se mai intoarce la tine.Ele ca sa o faca au nevoie de timp si o fac daca simt asta -pe cand noi putem sa o facem si fara sa simtim nimic, doar sa avem ce sa tragem in cap.Asa ca nu e clar sa te mai gandesti sau normal la ea.Plus ca facea asta si pe ascuns mestere -ai pierdut o fata din cauza cui? Sunt curios ca o sa mai zica altii!

| atraiptatipovestiviata a răspuns:

De unde ai tras tu concluzia ca te inseala sau ca s-a culcat cu cineva? Ea stie cel mai bine daca s-a culcat sau nu cu altul. Poate nu e decisa ce sa faca, sa te lase de tot sau sa stea cu amandoi... sau poate ca nici nu s-a culcat cu nimeni, e doar impresia ta.
Apropos de comportamentul tau fata de ea... rusinica... si poate mai tarziu cand nu o mai ai deloc iti vei da seama ce ai pierdut si cat de mult ai gresit.

| Qustn a răspuns:

In primul rand. happy Esti analfabet. In loc sa cauti sex du-te la scoala si pune mana pe gramatica ma copile. In al doilea. Daca dai intr-o fata, nu esti decat un om cu probleme. mai bine ai merge si pe la psihiatru. Asa, ca un sfat. Bafta! laughing