| Roliii a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o intrebare, am chemat recent o fata la mine sa facem sex, i-am zis clar ca asta vreau, si a venit dar doar pana in fata blocului cu masina ei, m-am urcat in masina si am stat acolo timp de o ora in care nu s-a intamplat nimic, si nici n-a mai venit sus si a plecat acasa, eu mi-am dat seama ca trebuia sa o sarut dar totusi n-am facut-o (defect personal, teama, etc.) acum nu prea ar mai da semne ca ar mai veni pana la mine, as mai incerca o data, daca pot chiar sa formez o relatie cu ea ulterior, ce as putea sa fac in situatia asta? chiar imi e simpatica si nu vreau doar sa o *** cum s-ar spune

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a mai raspuns la aceasta intrebare. E clar nu ai inteles nimic.

| Roliii explică (pentru darrio2007):

Da mai nu subt in stare sa inteleg prea multe despre acest gen de interactiube, ce sa-mi fac nimeni nu este perfect

| darrio2007 a răspuns (pentru Roliii):

Tot tu ai scris aici sau o sarutai in acel moment?

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca ai respecta planul Creatorului si ai face sex numai dupa casatorie.Asa au fost create fetele sa doreasca mai mult afectiun, dedicare, protectie pe care le ofera casatoria, altfel se simt foliste si frusreate.

| samuraibrazilian69 a răspuns (pentru ania):

Cope

| szero a răspuns (pentru ania):

Doamna, nu cred ca puteti raspunde la intrebari de pe acest site avand mentalitatea respectiva. Adica in primul rand fetele intr-un raport destul de egal nu prea vor casatorie asa din prima. Unele se axeaza pe un plan profesional intai, dar ce sa-i faci, mai au si "nevoi". Si credeti-ma ca tot Creatorul le-a dat acele nevoi.

| Emilian65 a răspuns:

In timp de o ora nu ai sarutat-o? Tu vrei de la ea sa faca sex cu tine sau vrei sa se lege o relatie cu adevarat?

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Dacă vrei iți dau un sfat. -Data viitoare cand ești in situația asta cu ea sau altă fata. După ce primele 5 minute de vorbe frumoase. privește-o lung in ochii fără să zambești sau vorbești, apoi apropie-te incet de buzele ei,, dacă dă in spate. Opreștete.
Dacă nu se retrage, continuă pană o atingi cu un sărut de o secundă.
Atentie. NU FI CIOBAN

| ReZiSTorr a răspuns:

Esti pampalau laughing ea trebuia sa vina sau tu sa o chemi?laughing

| szero a răspuns:

Prietene trebuie sa te decizi in primul rand. Eu o sa spun ca nu e adevarat ce spui tu aici, posibil in mintea ta sa se fi intamplat asa.
Cand spun trebuie sa te decizi, in primul rand nu ai cum sa "o chemi pentru sex, dar nu vrei doar sa o...". Bine ideea in sine e gresita pentru ca in ambele cazuri tot o...
Nu cred ca exista barbat care a mai avut experiente macar romantice daramite sexuale, care dupa ce e explicit cu posibila partenera in privinta sexului, nu reuseste macar sa o sarute dupa o ora de conversatie.
Deci ori fabulezi si tu de fapt ai rugat-o sa i-ti aduca ceva ce ai uitat la servici, ori se intampla doar in mintea ta.