| SebastianMarin a întrebat:

Am si eu o întrebare...
Credeți că o relatie o să meargă daca ei se întâlnesc o dată pe săptămână?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ca da, depinde de implicarea fiecaruia, si daca ea e serioasa, sincera, in ziua de azi nici daca te vezi minut dupa minut nu poti avea increderea in fete parerea mea

| AlinaaaIrina a răspuns (pentru RAY):

De ce numai ea ar fi de vina?
Ce toți bărbații sunt niste sfinți sinceri si seriosi? Din punctul meu de vedere ai o părere mult prea proastă despre noi fetele nu uita ca padure fara uscături nu există la ambele sexehappy

| RAY a răspuns (pentru AlinaaaIrina):

Am o parere prea buna la cum sunteti voi cu adevarat, dar na avem voie de voi sti tu pentru ce

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca are sanse mari sa mearga!
Pana sa existe telefonul mobil si internetul, cum crezi ca se intalneau oamenii? Doar sambata si duminica, cand nu munceau, ca-n rest nu aveau timp de intalniri, si totusi, relatiile lor au ramas mult mai trainice si mai puternice decat a celor din ziua de azi, superficiale si fara substanta, cand va epuizati la telefon toate discutiile si cand va vedeti, va luati la cearta.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| ASMA14 a răspuns:

Da o sa mearga daca vorbiti destul de des dar daca asta continuua la nesfarsit intr-un final relatia se va raci, iar atunci cand unu din ei va intalni o alta persoana cu care se va intalni mai des s-ar putea sa renunte.

| Annabella9719 a răspuns:

Eu nu M-am vazut cu iubitul meu de 9 luni...mda si tu zici de o amarata de saptamana.Acum e bine, ne-am mutat impreuna.

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Cunosc cazuri in care cei doi se vedeau cam la 2 saptamani si pana la urma s-au casatorit... Acum stii si tu ca exista relatii in care cei doi traiesc impreuna si tot s-au despartit. Totul depinde de cat de uniti veti fi voi doi

| Samir1990 a răspuns:

Sigur că da! De ce nu?
Atât timp cât întâlnirea are loc o dată pe săptămână dar se consumă intens, în sensul că se recuperează restul zilelor pierdute în care nu v-ați văzut, cu atât mai plăcut, știi cum se spune: mai răruț că-i mai drăguțwinking

| AlinaaaIrina a răspuns:

Trebuie să comunicați mult si sa începeți sa va cunoașteți bine, lucrurile astea se fac fata in față nu la telefon, iar dacă va întâlniți o dată pe luna relația în timp se va răci.Din punct meu de vedere relația nu are viitor, iar unul din voi se va îndrăgostiti de altcineva