| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama cu adevarat ca prietenul meu ma iubeste?
Se poarta foarte frumos cu mine,ma ia de mana, nu ii este rusine cu mine(nu ca ar avea de ce), ma saruta des, imi zice ca ma iubeste de o gramada de ori.
Dar parca tot nu sunt sigura ca simte cu adevarat ceva pentru mine :-s

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poarta cu el o discutie deschisa,relevanta si benefica pentru relatia vostra! O relatie se bazeaza pe iubire, comunicare, incredere, fidelitate si respect reciproc.
Nu trebuie sa-ti fie teama sa-i spui temerile tale.
Vorbeste cu el deschis despre asta.
P.S din cele spus de tine, nu vad nimic care sa-l dea de golhappy

| edy132 a răspuns:

Ce ai vrea sa faca mai mult? Se poarta ca orice indragostit fidel si toate cele. Femeile, mereu vor mai mult.
Pune o amica de a ta, pe care nu o cunoaste sa se dea la el.

| ellena99 a răspuns:

Mancati aceeasi macaroana! Unu de la un capat altu de la celalat.

| Necunoscut112 a răspuns:

Tu stii mai bine cum il simti tu langa tine...

| Miki280 a răspuns:

Depinde si de durata relatiei voastre, acum nu te poate iubii dupa 2 zile. Dar daca aveti o relatie mai lunguta la activ eu cred ca tine la tine dupa cum ai descris comportamentul lui.Nu iti mai face probleme si traieste clipa alaturi de el si bucura-te de relatia voastra, nu iti mai pune intrebari care nu si au rostul, poate adevaratul raspuns si afla chiar in mintea si sufletul tau.

| Paul321 a răspuns:

Daca iti face aceste gesturi cum sa nu te iubeasca?

| gabryella02 a răspuns:

Pai cred ca te iubeste.De ce nu te-ar iubi? Face multe lucruri dragute de fata cu altii.Stai linistita!

| rianaaa a răspuns:

Pune-l la incercaresmug