| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o intrebare!
Sunt cu o fata de jumatate de an si am ajuns la un punct critic in relatia noastra! Ea considera ca nu mar mai iubeste, lucru probabil adevarat sau zice doar ca sa ne despartim!
Problema care este : mi-a propus ca sa faca un test, sa se duca cu altcineva si sa vada daca pe mine ma iubeste cu adevarat, si m-a intrebat ca daca constata ca ma iubeste daca o mai primesc inapoi!? Eu o ibesc ffff mult dar din moment ce s-ar duce cu altu ca sa vada daca ma iubeste e cam aiurea " este un pic indecisa ce simte pentru mine, nici ea nu stie exact probabil de aia "... Ce credeti ca ar trebui sa fac!? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| princess_9789 a răspuns:

Pai
eu spun ca nu ar fi cinstit fata de tine sa accepti asta.
sunt si povesti trise de dragoste...toata lumea treceprin ele, dar viata merge inainte.Cand sentimentele dispar nu prea mai ai ce sa faci:ori sa cauti sa imbunatatesti lucrurile ori sa te resemnezi desi e foarte greu.
Desi sunt fata nu sunt de acord cu ce iti propune ea, pentru ca indiferent cat de mult ai iubi o ea nu e printesa si tu sclavu. ea sa se duca cu altu si tu sao astepti si suferind.Eu spun sa nu accepti asta, deoarece in iubire ambii parteneri sunt egali!
mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

****-le mereu sunt proaste...am si eu iubita si iti spun asta cu tot ca o iubesc.

| tudor_9817 a răspuns:

Laso sa plece si ea daca va raliza ca te iubeste se va intoarce la tine.

| fr334ever a răspuns:

Multumes! dar nu pot sa o tin langa mine daca ea nu vrea oricat as iubi-o daca nu se poate trebuie sa o las sa plece! Dar daca v-a realiza ca ma iubeste si se va intoarce?

| fr334ever a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri !