| 1upTally a întrebat:

am si eu o intrebare destul de jenanta, dar o voi spune... Cand ma masturbez ejaculez (normal) dar fix dupa ce a iesit sperma nu mai am nici un chef sa o mai fac, e normal?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor starea de orgasm apare si are loc simultan cu momentul in care pe durata celor 5-7 secunde de placere si satisfactie se produce si procesul de ejaculare a spermei. Reiese ca placerea si satisfactia oferita de orgasm se termina de fapt concomitent cu ejacularea, astfel ca din acest motiv exact din acel moment dispare brusc si cheful/dorinta de a-ti mai freca plua in continuare. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da este normal pentru o perioada de timp.

| Andreeush a răspuns:

Probabil a intervenit rutina.

| Hammurabi a răspuns:

Da e normal.
Vezi "Laba - manualul utilizatorului"

| mentholinks a răspuns:

Da, e normal. E ca si cum nu mai simti pofta de mancare dupa ce ti-ai umplut stomacul. Trebuie sa treaca o perioada de abstinenta pentru ca dorinta sa-si faca din nou aparitia.