| Korb a întrebat:

Intrebare pentru fete: "Ce parere aveti despre baietii sensibili visatori romantici,bine nu dus la extrem, sa planga din orice?

5 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Ce-i asta, o telenovela proasta?

| yumary a răspuns:

Buna happy
Parerea mea e puppy dog eyes "vaiiii"
Am o inpresie buna, farte buna despre ei happy adica pana la urma e adorabil dar cu masura laughing
Sa aiba toate calitatile enuntate de tine dar si acel ceva care sa te faca sa mori cand il vezi :X
Bafta kiss

| nevermind3322 a răspuns:

Nu cred ca poti avea o parere mai buna despre cineva doar de pe urma a ceea ce zice despre el insusi. toti baietii sunt ok, fie ei pasionati de arta sau stiinta, fie ei linistiti sau agitati. oricum, nu conteaza parerea celorlalti, conteaza parerea persoanei pe care o placi, nu? nu trebuie sa te intereseze ce cred ceilalti despre tine...

| GabbrielaR a răspuns:

Hmm. big grin
Imi place barbatul sa fie barbat.