| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Pe baietii care au 13-14 ani ce ii atrage cel mai mult la o fata? Cum vor ei sa fie intr-o relatie? Ce vor sa faca iubitele lor pentru relatie?
Iar daca au fost deja impreuna, cum poate o faya sa recucereasca un baiat de aceasta varsta? Ce i-ar atrage?

Răspuns Câştigător
| alexsil05 a răspuns:

#1.Am 15 ani si eu stau cu una de 13 ani... la o fata imi place ca e frumoasa (nu de "dotari"), sa fie vorbitoare, inteligenta etc.

#2.Baietii sunt atrasi:
-de fete daca acestea le ating (pe umar etc.)
-de fete care se uita in ochii lor si ele zambesc
-de fetele care rad la toate glumele pe care le fac baietii
-de fetele care ii trimit mesaje in fiecare zi etc.

| QuizzyFuN a răspuns (pentru alexsil05):

Foarte adevarat, sunt baiat si tocmai ce ai scris tu e exact ce voiam sa scriu laughing

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima oara conteaza aspectul fizic,o fata simetrica frumoasa, talie in mica,sanii,fund etc
la varsta aia suntem la pubertate desi ne plac fetele mult am face sex non stop, nu e chiar potrivita sa avem o relatie si mai mult aventuri, avem o dorinta sexuala foarte mare bine nu toti dar majoritatea da

repet prima impresie este aspectul fizic daca baiatul ala te place va vrea sa vorbeasca cu tine, sa te cunoasca, sa faca sex cu tine suna poate imoral da asta e scopul omului biologic vorbind reproducerea, baieti frumosi vor multe trofee si sunt numiti badboys, zi-mi ce baiat isi place?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Cam ce fete ne plac indiferent de varsta https://www.google.ro/......ps?/search

| Violleta2022 a răspuns:

La 13-14 ani nu poti avea iubite, poate o prietena, iubitele se mananca mai tarziu, dupa 17-18 ani, cand ai si cu c happy
Ce poti face cu o fata? sa iesiti la plimbare, sa mergeti la un film sau la strand, sa mancati o inghetata impreuna...

| mentholinks a răspuns:

Daca e frumoasa foc si buna rau de tot e de ajuns sa-i faca odata baiatului cu ochiul.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Hmmm... back to my childhood.
Okey deci cand eram eu asa de 13-14, in general imi placeau fetele cu dealuri si podisuri (dimensiuni regulate, nu has mo boabe)... nu ca voiam sa le f**, dar pur si simplu voiam sa ma laud cu ele. Ma mai interesa totusi sa fie de treaba, fara fite, sa fie mai cu tupeu (adica nu rusinoasa), sa fie de gasca, sa nu fie libidinoasa etc.

In general la varsta asta cand iti place de cineva, de cele mai multe ori nu uiti persoana respectiva...

Acum nu stiu cu relatiile, eu n-am avut relatii, deoarece ca si acum, nu ma prea intereseaza chestiile astea. adica aveam gen prietene (dupa caracteristicile de mai sus) cu care ma sarutam, ieseam in oras la o pizza ceva (cand maica-mii ii era lene sa gateasca) etc. nu aveam "o relatie"... eu jucam jocuri ca disperatul (ca si acum happy ) si nu aveam timp de alintaturi pe Facebook.