| SamyJr a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete.Sunt un baiat dragut,am ochi albastri,fac sport, etc.Si de ce dau numai de fitoase ori figurante? De ce nu nimeresc si eu una ca lumea,de treaba, care sa fi iubitoare si fidela?

Răspuns Câştigător
| DnFn a răspuns:

Neata. Pentru ca in Romania gasesti mai greu o fata simpla, dar cu caracter, frumoasa si fidela! Le gasesti greu, pentru ca le este frica sa mai faca incredere baietiilor din zilele noastre. care unii doar profita (nu toti! ) Scuza-ma dar, cati ani ai?

57 răspunsuri:
| SamyJr explică (pentru anonim_4396):

Mda si eu prefer una ' normala ' decat o papusa barbie.

| SamyJr explică (pentru ValerIcaaK):

Nu am azitat nicio datawinking Sunt mereu sincer si direct.Nu risti, nu castigi big grin

| eugenl a răspuns (pentru MiruD):

Dar tu esti ceea ce cauta el?winking

| MiruD a răspuns (pentru eugenl):

Daca eram iubita lui, iti spuneam. Sau iti spunea el. Cum nu am nici o treaba cu el, nu am de unde sa stiu. Raspunsul meu a fost cu scop informativ. Daca vrei, iti dau numarul de telefon al iubitului meu, sa iti zica el ce si cum!winking

| SamyJr explică (pentru MiruD):

Sa nu va certati va rog tongue

| MiruD a răspuns (pentru SamyJr):

Nu ma cert. I-am explicat cui trebuie sa ceara parerea despre mine.

| SamyJr explică (pentru MiruD):

big grin

| Kirito21 a răspuns (pentru Cristiann25):

Ce viata singuratica duci sad Este problema ta faptul ca nu iti respecti integritatea dar faptul ca nu reusesti sa gasesti o femeie decenta se datoreaza mai mult ca sigur atitudinii pe care o afisezi fata de intreaga "specie" feminina. Nu zic ca nu exista si femei mai putin decente dar nici barbatii nu sunt perfecti avand in vedere faptul ca ei inseala mai des decat femeile.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Pentru ca habar n-ai unde sa te uiti. Le abordezi doar pe alea mai populare, mai aranjate si mai vorbarete... In stilu asta ori ai bani multi ori mai bine te lasi.

| google85 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing lol

| eugenl a răspuns (pentru MiruD):

Inseamna ca sunt mai multe feluri de fete cuminti si cu mintewinking

| Cristiann25 a răspuns (pentru Kirito21):

Hello nu ma cunosti asa ca nu poti sa spui despre mine ceva.Nu duc lipsa deloc crede-ma dar pe mine nu ma intereseaza sa am una care sa ma zapaceasca toata ziua la cap ca am si altele de facut crede-ma.Pentru mine sanatatea si banii sunt mai importante decat o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Si pentru ca nu ai tu chef inseamna ca toate facem acelasi lucruri si gandim la fel, mda, poate din experienta papusilor gonflabile ai sustras chestia asta.

| Kirito21 a răspuns (pentru Cristiann25):

Hello nici tu nu cunosti toate femeile dar totusi spui lucruri destul de urate despre ele. Nu am avut nicidecum intentia sa te jignesc imi cer scuze daca totusi consideri ca am facut-o. Dar facand parte din aceasta "categorie"(adica femeile) pe care tu o denigrezi, evident ca sunt oarecum deranjata de afirmatiile tale. Si crede-ma stiu mai bine decat oricine cat de importanta este sanatatea.

| BobyDoru a răspuns:

Pentru ca ai inca doar 15 ani, de aia

| SamyJr explică (pentru BobyDoru):

Sau 27...

| contαbαndonαt a răspuns:

Trebuie sa ai tu o problema undeva, ca doar n-oi fi tu perfectul si restul lumii imperfecte.

| SamyJr explică (pentru contαbαndonαt):

Nu ma consider perfect!

| Cristiann25 a răspuns (pentru Kirito21):

Nu le denigrez pe toate doar pe acelea care nu sunt cu adevarat femei si sunt destule in ziua de azi crede-ma.Eu de cand ma stiu am fost inconjurat numai de fete stiu foarte multe despre ele asa ca na imi permit sa afirm unele lucruri.Eu vorbesc la general, tu ai vorbit despre mine!

| Doηηa a răspuns:

La cei 27 de ani ai tăi ar trebui să știi că femeile nu sunt atrase de bărbații care se sprijină de aspectul fizic.O femeie își dorește un bărbat inteligent, serios, cult, cu o carieră și atrăgător.
Cred că încă mai copilărești deși ar trebui să fii independent.

| SamyJr explică (pentru Doηηa):

Frana laughing Sunt dependent.Nici nu aveti pretentii...inteligent,serios,cult atragator cu bani laughing

| Doηηa a răspuns (pentru SamyJr):

Strictul necesar pentru un bărbat adevărat.batting eyelashes

| SamyJr explică (pentru Doηηa):

Bun...sa vedem: sunt ok, despre aspect fizic nu mai vorbesc laughing sunt serios, castig bine, masina nu am pentru ca, nu stiu happy o sa-mi iau una in curand.Cariera? In feruarie plec in Nigeria la Lagos...nu sunt 'taran' stiu sa am comport.Si sunt fidel! In concluzie, nu merit numai pitipoance asa-i? happy

| Doηηa a răspuns (pentru SamyJr):

Nu te cunosc personal deci nu-mi pot da cu părerea. laughing

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

hee hee

| h3r a răspuns:

Pentru că n-o cauți pe aia.

| SamyJr explică (pentru Doηηa):

Da'mi fb big grin