| nimicitorul a întrebat:

Salut TPU,am si eu o intrebare si ma adresez mai mult in special adultiilor,tatal meu este pachistanez, turc sau ce o fi si eu cand am fost mic mi-a taiat pielita de la penis in care intra capu ca el a zis ca e mai bine asa ca nu se strange branza..cum se zice adica eu acum o am ca si cum ar fi sculata si in stare flasc si acum am 15 ani o sa fac cat de curand 16 si penisul meu in erectie este de 12, 3 este bine? Imi mai creste sau acest lucru de care v-am zis poate afecta dezvoltarea lui?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Spui ca ai 15 ani. Nu-ti face probleme ca ai penisul de de 12, 3 cm, pana la 20 ani iti va mai creste si vei avea cu ce satisface o fata.

| Iunona a răspuns:

Buna! Circumcizia( asa se numeste acea taiere imprejur) nu afecteaza cu nimic cresterea penisului. Pentru varsta ta e normal, gandeste-te ca majoritatea baietilor adulti au penisul de 14-15 cm. Oricum este posibil sa mai creasca. Esti inca in dezvoltare. happy

| nimicitorul explică:

Vreau cst mai multe raspunsuri sincere.

| VreauMiere a răspuns:

Sub 12 cm este penis mic.
Tu ai deja peste 12 cm, deci esti la marimea normala (12-16).
Pana la 20 de ani o sa iti mai creasca stai linistit happy
Nu cred ca daca ti-a taiat ata afecteaza dezvoltarea lui, ca oricum cand o sa faci sex (dupa 18 ani) se rupe oricum (nu la toti).

| nimicitorul explică (pentru VreauMiere):

Mersi pentru raspuns :p.

| CheLoo23 a răspuns:

Stai linistit si nu te mai gandi la asa ceva Esti un calaver in dezvoltare happy mai bine puneti intrebarea ce fel de cetatean esti happy (glumeam) happy bye