| Kokolos8467 a întrebat:

este o zi dificila in viata mea,saptamana trecuta mi-am taiat penisul de la jumatate in timp ce era in stare de erectie,acum sunt la spital, maine voi fii externat,insa adevarata problema este PENISUL,dupa ce la cusut la loc, nu mai pot dormi, la baza este fleasca dar de la taietura in sus este sculata.Acum am un penis buzdugan. Unde trebuie sa merg la psiholog sau la psihiatru.
Nota:mi-am aratat penisul la tot salonul si la toti cei care m-am vizitat

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cum ti-ai taiat penisul? Ai filmat?

| Emilian65 a răspuns:

Te-ai laudat cu noua achizitie? Foarte bine, acum sa fii sa-l folosesti eficient.

| Oana92 a răspuns:

La psihiatru, clar happy Desi sunt surprinsa ca inca nu esti acolo...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ai facut o treaba buna, ii legi si niste clopotei si te angajezi la circ, aia primesc tot felul de ciudati.

| VenomMMA a răspuns:

Mai bine iti taiai capul. Ca si asa este de pomana. happy

| MaCheamaStefan1234 a răspuns:

Hm pare interesant buzdugan. Imi dai niste poze in privat?